Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilirsiniz.
Görüntülenme: 17
Cevap: 0
Github Sayfası
ardatdev     Thursday, January 20, 2022
Artado'nun Github sayfası güncellendi. Sponsorluklar ve Tartışma bölümleri aktifleşti. Github'da Tartışma kısmını forum gibi kullanmayı düşünüyorum fakat orada daha çok kod tarafından bahsedeceğim. Ayrıca Wiki sayfasını da yakında doldurmayı planlıyorum fakat nasıl yapacağımı karar veremedim. Fikirlerinizi belirtirseniz yararlı olabilir.
Görüntülenme: 86
Cevap: 2
VUHUVBOT - Canlı Olarak İzlenebiliyor
ledenav     16 Ocak 2022 Pazar
Vuhuv'un yeni Özelliği;
Görüntülenme: 21
Cevap: 0
Ayarlar
ledenav     11 Ocak 2022 Salı
Ayarlara sadece anasayfadan erişilebiliyor. Arama sonucu sayfasında ve forumdan erişilebilmeli.
Foruma ArtadoSearch'a dön eklenmeli.

Görüntülenme: 66
Cevap: 3
Artado Forum E-posta Bildirimi
freelycan     9 Ocak 2022 Pazar
İyi olmuş bu, tebrik ederim. (: 
Görüntülenme: 148
Cevap: 4
En İyi Yerli Arama Motorları
ardatdev     6 Ocak 2022 Perşembe
Genel olarak çok bilinen ve iyi bir arama motoru diyebileceğiniz yerli arama motorları neler?
Görüntülenme: 51
Cevap: 0
İstekler.
Aykut     4 Ocak 2022 Salı
İsteklerinizi bu mention'un altına yazabilirsiniz. İyi forumlar.
Görüntülenme: 49
Cevap: 1
Yeni eklenen arama motoru sonuçları
freelycan     2 Ocak 2022 Pazar
Petal Search'te bilgi kutuları görünmüyor, Vuhuv sonuçları da çalışmıyor. Düzeltilmesi gerek. 
Görüntülenme: 70
Cevap: 4
Artado'nun Geleceği
ardatdev     1 Ocak 2022 Cumartesi
Daha önce Artado ekosisteminin uygulamalarını ve neler yapılacağını açıklamıştım. Fakat onlarda çok fazla değişiklik oldu. Şu anda tek ürünümüz(arama motoru) aktif ve bir de gelişmekte olan ve duyurulan bir ürünümüz(tarayıcı) var. Bunların yanında bir de işletim sistemi eklemeyi planlıyorum. Sıfırdan bir işletim sistemi yapacağım. Böylece arama motoru, tarayıcı ve işletim sisteminden oluşacak ekosistem. Sıfırdan kerneline kadar her şeyi kendim(tabi projeye başkaları da katkıda bulanacak) yazmayı planlıyorum. Pardus gibi Linux tabanlı olmayacak. Neden böyle bir şey yaptığımı veya neden Linux kerneli(çekirdeği) üzerinden yapmadığımı sorarsanız. Sıkıntıdan derim. Yoksa Linux üzerinden yapılanlarla bir sorunum yok. Hatta Linux'u severim baya. Bir anda aklıma böyle bir fikir geldi. Sonra baya gaza getirdim kendimi. Artado Search'e de böyle başlamıştım. Direk Linux üzerinden daha kolay, daha hızlı belki de daha iyi bir işletim sistemi(daha doğrusu Linux dağıtımı) yapabilirim ama kendim yazmayı tercih ediyorum. Hem yerli diye tanıttırsak gerçekten de yerli olmuş olur. Tamamen yerli bir işletim sistemi istiyordu herkes bir aralar. İstediklerini vermiş oluruz.
Görüntülenme: 89
Cevap: 1
Celer Browser
freelycan     25 Aralık 2021 Cumartesi
Şuranın adının değişmesinin vakti gelmedi mi artık? (: 
Görüntülenme: 169
Cevap: 2
Celer Browser Çok Yakında Sizlerle!
ardatdev     20 Aralık 2021 Pazartesi
Daha önce Nucleus Browser olarak duyurmuştuk tarayıcımızı. Fakat Nucleus'un ismi Celer olarak değişti. Nucleus, Artado'dan bağımsız bir proje olarak devam ediyor fakat artık Artado tarafından yayınlanmayacak. Celer Browser şu anki hali daha önce paylaştığımız haline benziyor. Bir kaç yerde ufak değişiklikler, isim ve logo değişikliği dışında hiç bir şey değişmedi. Yakında kapalı beta sürecine ondan kısa bir süre sonrada açık betaya çıkacak. Celer, şu anda tam kullanıma hazır fakat kapalı beta ile sizin de görüşlerinizi almak istiyorum. Bu yüzden ilk önce kapalı beta olarak çıkacak. Fakat siz isterseniz direk açık beta olarak da yayınlayabilirim. Celer şu anlık sadece Windows, Mac ve Linux cihazlar için çıkacak. Fakat ilerleyen günlerde mobil cihazlar için de çıkış yapacak. Celer Browser, mobil cihazlar için çıkış yapmadan önce Artado Search mobil uygulaması çıkış yapacak.
Sayfa: 1 / 21
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads