Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
417 görüntülenme 2 cevap
En Stabil Arama Motoru
Ledenav     7/17/2021 8:16:43 AM
Bana göre en stabil arama motoru Vuhuv. Bunu tarafsız olarak söylüyorum. Google olsun, Bing olsun Vuhuv kadar stabil çalışmıyor. Ayrıca bazen Vuhuv hepsinden daha hızlı sonuç getiriyor. Bazen ise orta hızda. Sizce de öyle değil mi? Size göre en stabil arama motoru hangisi?
ardatdev     7/17/2021 9:51:48 AM
Bence Google veya Bing daha stabil ve daha hızlı. Çünkü onlar milyonlarca sonucu bir kaç saniyede getirirken Vuhuv yüzlerce sonucu bir kaç saniye de getiriyor. Ayrıca Google ve Bing'i milyonların, Vuhuv'u ise bir kaç bin kişinin kullandığını unutmayalım. Sunucuya giden istek sayısı arttıkça süre de uzayacaktır. Google ve Bing'in arkasında geliştiren yüzlerce hatta binlerce kişi var. İkisinin de inanılmaz büyük altyapıları var. Böyle bir durumda hız açısından karşılaştırmak bence Vuhuv'a haksızlık. Stabillik olarak da Google ve Bing daha önde bence. Çünkü onlar bir hatayı anında düzeltebilir ve bir sürü yeni özellik ekleyebilir fakat Vuhuv'da bu süre daha fazla olacaktır.
Ledenav     7/17/2021 12:32:05 PM
Yazılım olarak. Vuhuv daha kararlı yanıt veriyor. Şimdiye kadar kullandığım diğer arama motorları o kadar kararlı değil. Google veya Bing fazla takılmalar oluyor. Yandex o ikisinden daha iyi. Ondada dil sorunu var. Vuhuv kullanırken insan yorumluyor. Ama detaylı sonuç beklersen diğer arama motorlarına yönelmen gerekiyor.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads