Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
382 görüntülenme 2 cevap
Artado Search Tekrar Aktif!
ardatdev     Wednesday, July 21, 2021
Kapalı olmamıza rağmen uzun süre sonra büyük bir trafik aldık. Bu yüzden işlevsiz bir sayfa yerine eksikleri olsa da arama yapılabilen bir arama motorunun gözükmesinin daha iyi olacağını düşündüm. Bu aslında yeni güncellemenin bir ön gösterimi gibi oldu. ArtadoBot bazı sorunlardan dolayı hala aktif değil fakat onun dışında bir sürü eklenen özellik var. En büyük değişim ana menü de ve sonuç ekle sayfasında oldu. Artık hem normal sonuç, bilgi sonucu ve bilgi kutusu ekleyebiliyorsunuz. Tam olarak tamamlanmadığından hala eksikler ve hatalar olabilir. Daha eklenecek çok özellik var. Yakında o özellikleri de yayınlayacağız. Yakında güncelleme hakkında detaylı bir yazı yayınlayacağım. Size iyi aramalar!
freelycan     Saturday, July 24, 2021
Birkaç tane bilgi sonucu ekledim dün. Bir kelimenin birden fazla anlamı olduğunda madde madde ayırdım anlamları ama maddeler satır satır olacağına aynı satıra eklendi. (Alt satıra geçme sorunu Forum'da da vardı sanırım.)  Ayrı olarak bilgi kutusu da eklemeye çalıştım ama hata verdi. (Kaynak bölümünün üçünü de doldurmama rağmen)
ardatdev     Saturday, July 24, 2021
Bilgi kutusundaki hata giderildi.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads