Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
201 görüntülenme 4 cevap
Artado Artık 4 Arama Motorunun Sonuçlarını Gösterebiliyor! (Yayınlanmadı)
ardatdev     Monday, July 26, 2021
Artado'ya gelecek yeni güncelleme ile Google, Artado, Bing ve Yandex'in sonuçlarını görüntüleyebileceksiniz! Yandex sonuçları şu anda stabil olarak çalışmıyor fakat bazen sonuçları görüntüleyebiliyorsunuz. Bing sonuçları çoğunlukla çalışıyor fakat bazen tasarım olarak sıkıntı çıkabilir. Normalde Baidu'nun da sonuçlarını eklemeyi hedefliyordum fakat Baidu hiç bir şekilde çalışmadı. İlerde eklemeyi tekrar deneyeceğim. Bu 4 arama motorunun yanında geniş bir Türkçe dizini olan Vuhuv ve Biliver'i de eklemeyi hedefliyorum.
freelycan     Tuesday, July 27, 2021
Baidu ve Biliver gerekli mi gerçekten? Bildiğim kadarıyla Baidu'nun Türkçe sorguları pek sağlıklı değil. Biliver de yeterli sonuç sağlamıyor.
freelycan     Tuesday, July 27, 2021
Bir de Google,Yandex,Bing ve Artado sonuçlarını harmanlanmış bir şekilde mi göreceğiz yoksa istediğimiz arama motoru sonuçlarını açıp kapatabilecek miyiz?
ardatdev     Tuesday, July 27, 2021
Baidu özellikle Çince ve İngilizce aramalara çok iyi sonuçlar veriyor. Yurt dışında da etkili olmamız için gerekli. Ayrıca Biliver'in dizininde çok fazla Türkçe sonuç var. Vuhuv'dan sonra en iyi sonuçları onlar çıkarıyor. Ayrıca site bilgileri olayı da gayet güzel ve kullanışlı.
ardatdev     Tuesday, July 27, 2021
Hangi arama motorunun sonuçlarını göreceğinizi siz seçeceksiniz. Harmanlanmış sonuçlar şu anda yok.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads