Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
170 görüntülenme 2 cevap
Blank Geri Dönüyor!
ardatdev     Friday, July 30, 2021
Artado Hesabım hizmetinin yürürlüğe girmesi ile Blank'te geri dönecek. İlk olarak eski görünümde test sürümü olarak yayınlanacak. İlerleyen dönemlerde yenilenmiş tasarım ile tamamen çıkış yapmış olacak ve Android cihazlara mobil uygulaması tekrar çıkış yapacak.
Ledenav     Friday, July 30, 2021
Neden kapandı neden geri dönüyor. Biraz sohbet uygulaması gibiydi. Yorum yapma olmadığı sürece sohbet uygulaması gibi olur. Yorum olursa karmaşa azalır. Ayrıca profilde paylaşımlar görülmeli.="_blank"
ardatdev     Friday, July 30, 2021
Yeni sürümde sadece hesap açılarak paylaşım yapılabilecek. Kapanmasının sebebi o zaman çok fazla sıkıntı çıkarması ve istenilen verimi vermemesiydi. Blank'ı kullanıcılarımızın tartışabileceği bir mekan olsun diye yapmıştım ama istediğim kadar verimli olmadı. Onun yerine Forum'u yaptım ve istediğim şekilde oldu. Şimdi yeniden açılmasının sebebi bir ekosistem oluşturmayı hedeflemem. Blank aslında Artado Hesabım için bir test olacak ve kitle toplamamıza yarayacak. İnsanlar ekosisteme katıldıkça yeni servisler açılacak. Blank için büyük bir şeyin başlangıcı diyebiliriz.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads