Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
209 görüntülenme 6 cevap
Haarbi.com Hakkında
ledenav     28 Ekim 2021 Perşembe
Artado forumda okurken karşılaştım Haarbi.com ile. Arama motoru olabileceğini söylemişsiniz. Fakat ben uzun zaman önce o siteye giriş yaptım. Arama motoru olabileceği için. Çünkü açıklamalarında arama motoru olarak belirtiliyordu. 
Fakat site arama motoru değil. Sadece HTML5 mobil oyun sitesiydi. Oyun aramak için de bir arama kutusu vardı.
Ama şuan ne olacağını bilmiyorum. Belkide Arama Motoru olur. Boşu boşunada arama motoru yazmazlar heralde açıklamalarına.
ledenav     28 Ekim 2021 Perşembe
Geliştiricinin diğer projelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
ardatdev     28 Ekim 2021 Perşembe
Ben girdiğimde arama motoru özelliği aktifti ve bir parçası sosyal medya idi. Paylaşım yapabiliyordunuz. Sonuçlarda sadece kendi sonuçlarını kullanıyorlardı ve aşırı derecede reklam içeriyordu.
freelycan     28 Ekim 2021 Perşembe
O konuyu ben açmıştım. Arama motoru dememin sebebi de yerli arama motorlarıyla ilgili bir yazının altına " haarbi.com" şeklinde yorum yapılmasıydı. Sonra ben Wayback Machine'den baktım siteye. Evet, HTML5 oyunları barındırıyormuş site bir ara ama daha sonraki tarihlerde "Haarbi Search" şeklinde bir ifade ve sadece arama kutusu olan bir site çıkıyor. javascript:nicTemp(); adresinden görebilirsin bunu. 
ledenav     28 Ekim 2021 Perşembe
Benim kullandığım zaman da Arama Motoru olarak belirtiliyordu fakat Siteye girdiğinde oyunlar çıkıyordu. Hatta mobil uygulamasınıda indirdim. İsmide Haarbi İnternet Tarayıcısı. Ama Oyun çıkıyordu. Arama motoru geliştiriyor olabilirler. Hesapta açmıştım heralde.
ardatdev     28 Ekim 2021 Perşembe
Wayback Machine ilk defa Artado'yu sorunsuz kaydetmiş.
ardatdev     28 Ekim 2021 Perşembe
Bir sürü uygulama çıkarmışlar aslında. Merak ettim nasıl bir şeyler yapıyorlar.

Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads