Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
341 görüntülenme 4 cevap
Artado Search/ Bing Sonuçları
freelycan     28 Ekim 2021 Perşembe
Bir şeyler olmuş yine...

ardatdev     28 Ekim 2021 Perşembe
Bir iki saatlik bir sıkıntıydı galiba düzeldi şu an. Yeterli param olsa Azure satın alıp oradan DuckDuckGo'daki gibi Bing sonuçları kurarım ama işte para yok.
freelycan     28 Ekim 2021 Perşembe
Beta sürecinden çıktığında bulunduğun yerdeki ya da erişim sağlayabileceğin kuruluşlara gitsen kısa süreliğine de olsa sponsorluk sağlayabilirler belki. Ama sana tavsiyem tek derdi kendi markasını büyütmek isteyen kuruluşlara başvurup da hevesini kırmaman. Varsa mantıklı birileri, kapılarını çalabilirsin. 
Devlet desteği için başvuru yap diyeceğim ama o olsaydı şu an Freelyshout açık olurdu. Hem de insanların gizlilik hakkında şüpheleri olurdu. Öyle de bir anlamı kalmazdı.
freelycan     28 Ekim 2021 Perşembe
Hala sorun var Bing sonuçlarında. (Saat:20.09)
ardatdev     28 Ekim 2021 Perşembe
Evet gitmiş Bing sonuçları. Şöyle bir medyada yer bulsak bir referansımız olsa aslında gidebilirim. Artado alsında TÜBİTAK projesi idi ilk başta. Sonra kabul edilmedi ve bağımsız olarak devam ettik.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads