Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
200 görüntülenme 0 cevap
Petal Search'ın Türkiye'deki Yükselişi
ardatdev     29 Ekim 2021 Cuma
Petal Search %0.02 pazar payı ile Türkiye'de en çok kullanılan 6. arama motoru oldu. %0.20 farkla (%0.22 pazar payı var) DuckDuckGo beşinci sırada. %0.02 pazar payı size az gelse bile aslında yaklaşık 1.680 kullanıcıya denk gelmekte. Ne az ne çok. En azından sizi 6. sıraya taşıyacak kadar çok. Petal Search'ın neredeyse bütün kullanıcıları mobilde. Türkiye'de mobil kullanıcıların %0.03'ü Petal Search'ı tercih ediyor. Masaüstünde neredeyse kullanıcısı yok denebilir. Masaüstünde 6. sırada Ecosia var.

Şimdi kullanıcıların Petal Search'ı tercih etme sebeplerine gelelim. Hiç Petal Search'ı mobilde kullanmadım o yüzden oradaki performansı hakkında yorum yapamayacağım. Masaüstünde Google'dan hatta DuckDuckGo, Brave Search veya Artado'dan farklı bir deneyim sunmadığını düşünüyorum. Mobilde tercih edilmesi büyük ihtimalle Huawei cihazlardan dolayı. Huawei cihazlarda varsayılan olup olmadığı hakkında bilgim yok fakat kullanıcılarının neredeyse hepsi Huawei cihazlardan olduğunu düşünüyorum.

Siz Petal Search kullanıyorsanız veya daha önce kullandıysanız deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads