Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
417 görüntülenme 6 cevap
Haarbi.com Hakkında
ardatdev     30 Ekim 2021 Cumartesi
Sitelerini güncellemişler. "OS, Browser, Search Engine, Map, Community & Entertainment Apps" bu yazıyı eklemişler bir de iletişim adresi koymuşlar.
ardatdev     30 Ekim 2021 Cumartesi
Rakipler çoğalıyor :) Umarım diğer boş projeler gibi olmazlar.
ledenav     30 Ekim 2021 Cumartesi

ledenav     1 Kasım 2021 Pazartesi

freelycan     1 Kasım 2021 Pazartesi
Gizlilik odaklı bir kuruluş olurlarsa daha çok tercih edilir. Ekip çalışması var çünkü, işleri hızlı yürür. 
ardatdev     1 Kasım 2021 Pazartesi
Bence aşırı iddialılar. Direk boş bir sayfada "İşletim sistemi, tarayıcı, arama motoru, harita" gibi şeyler yazmak bana çok boş geliyor. Bekleme sayfasında daha çok bilgi verebilirlerdi. Yani işletim sistemi diyorsun da temelden kendin mi yapacaksın yoksa Linux tabanlı mı? Tarayıcı Chromium tabanlı mı olacak? Arama motoru için kendi indeksin olacak mı? Bunları açıklamaları daha inandırıcı hale getirirdi projeyi. Yoksa bende boş sayfaya bunları yazarım. Ayrıca projenin eski halini baz alırsak hiç gizlilik odaklı veya daha az reklamsız bir proje beklemeyin. Google, Facebook ve Microsoft'un iş modeli olan veri madenciliği ve kişiselleştirilmiş reklamları iş modeli seçecekler gibi duruyor. Biraz ön yargılıyım. Sizde olmalısınız bence. 60 gün sonra görürüz nasıl bir şey olduğunu.
ledenav     2 Kasım 2021 Salı
@Artado Bende aynı fikirdeyim.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads