Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
186 görüntülenme 3 cevap
You.com - Şu Ana Kadar Gördüğüm En İyi Arama Motorlarından Biri
ardatdev     16 Kasım 2021 Salı
Piyasadaki bir çok arama motorunu beğenmem. SearX ve Artado dışında başka arama motorunu da önermem normalde. Fakat bu arama motoru şu ana kadar gördüğüm en iyi arama motorlarından biri olabilir. Hatta dürüst olursak işlev bakımından Artado'dan bile iyi olduğunu düşünüyorum. Diğer arama motorlarından farklı bir tasarımı var. Sonuçlarını yatay olarak sıralıyor. Zaten kullanırsanız görürsünüz. Wikipedia, Bing(Web, görsel, haber ve video sonuçları için), Reddit, Twitter, Instagram ve bir kaç platformun daha sonuçlarını gösterebiliyor ve bunu tamamen reklamsız yapıyor. Gizlilik bakımından fazla incelemedim fakat şu anda bir sıkıntı yok gibi gözüküyor. Kısaca Artado'nun yaptığı her şeyi farklı bir tasarımla yapıyor diyebiliriz. Ayrıca daha stabil çalışıyor. Kesinlikle denemenizi öneririm. Tasarım herkese hitap etmeyebilir fakat ben sevdim. Artado'dan, You'ya geçilir mi? Bence hayır. Çünkü Artado açık kaynak olduğundan dolayı daha güvenilir. Ayrıca pek bir özelleştirme özelliği bulamadım. Galiba ileride eklenecek.

ardatdev     16 Kasım 2021 Salı
Private Mode diye bir özelliği de varmış. Karanlık tema oluyor onda ve kişiselleştirilmiş sonuçlar sunmuyor.
ledenav     Tuesday, November 16, 2021
Ben beğenmedim. Aramaları kolaylaştırmak yerine zahmetleştirmiş. Farklılık olsun diye yapılmış. Peekier çok daha iyi. Ayrıca
Neden bilmiyorum ama GigaBlast 'ıda seviyorum.
ardatdev     17 Kasım 2021 Çarşamba
Mobilde kullanmak zormuş. Peekier nedense beni hiç çekmiyor. GigaBlast ise eski bir tasarıma sahip o yüzden tercih etmiyorum.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads