Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
187 görüntülenme 1 cevap
Yeni Tarayıcı ve Haarbi İle Olan İşbirliği Hakkında Detaylar
ardatdev     25 Kasım 2021 Perşembe
Yakında yeni tarayıcımızın ismini duyuracağız. Bu tarayıcı tamamen açık kaynak kodlu olarak ve biz(Artado) tarafından geliştirilmektedir. 2022 yılının başında açık betaya çıkmasını hedefliyoruz. Yakında ismini de duyuracağız. Tarayıcının temeli Zide Ekibinden @Ereniko tarafından geliştirilmekte. Diğer kısımlarını ben yapıyorum.

Daha önce Haarbi tarafından burada işbirliği yaptığımıza dair bir gönderi yayınlanmıştı. O zaman daha projenin başındaydık ve bazı temel şeyleri yapıyorduk. Fakat sonra Haarbi hiç bir şekilde bize haber vermeden projenin Github sayfasını kapattı ve forumda ilgili konuyu sildi. @freelycan Haarbi Discord sunucusunda neden konunun silindiğini söyledikten sonra Haarbi bizimle iletişime geçerek bizimle ortak olarak başladıkları projeyi kapalı yani kendi başlarına yürüteceklerini söylediler. Sizin bu konu hakkında bilgilendirme gereği duydum çünkü bu konu hakkında karşı taraftan doğru bir açıklama yapılmadı. Haarbi kendi tarayıcısını geliştiriyor, biz kendi tarayıcımızı. Haarbi ile hiç bir alakamız yoktur.
ardatdev     25 Kasım 2021 Perşembe
Zide Store'a da bir bakın. Geliştirilmesinde bende yardımcı oluyorum.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads