Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
171 görüntülenme 4 cevap
YOU Arama Motoru Haberleri-Türkiye
ledenav     7 Aralık 2021 Salı
1. WebTekno
ardatdev     8 Aralık 2021 Çarşamba
You.com bozmuş. Daha önce beğenmiştim ama şimdi hiç beğenmedim. Keşke Artado'da basında biraz bahsedilse. Yakında yine tasarımı güncelleyeceğim. Deniyorum bir şeyler bu aralar. Güzel olacak gibi.
freelycan     9 Aralık 2021 Perşembe
Artado'nun Türk basınında yer alabilmesi için daha çok güncelleme alması gerek. Hem basit eksiklikleri gidermek için hem de diğerlerinden farklı olabilmesi için güncellemeler gerekli. Bu haliyle yalnızca bir meta arama motoru, diğerlerinden pek bir farkı yok. 
ledenav     9 Aralık 2021 Perşembe
Artado ve Diğer yerli Projelerin daha çok yol katetmesi lazım, basında  bahsedilmesi için. Fakat Vuhuv bu kadar ilerlemişken Vuhuv'un görmezden gelinmesi acayip saçma. En azından bir teknoloji sitesi haber yapabilir ama yapmıyorlar. Bizim ülkenin sorunu bu . Yabancı projelere ücretsiz haber , yerli Projelere ise Paralı. Çünkü Reklama Giriyor. Reklam gelirlerini göz ardı etmek istemiyorlardır kesin.
ardatdev     9 Aralık 2021 Perşembe
Artado'nun hala eksiği var fakat yalnızca bir meta arama motoru olarak da basında yer alabiliriz. DuckDuckGo, Qwant, Startpage, Xayn ve hatta You.com bile bir meta arama motoru. Kendi sonuçlarımızı geliştirmek şu anda önceliğimiz değil. Ayrıca Türk basınında yer almasak bile yurt dışında az da olsa yer aldık ve gayet iyi dönüşler de aldık. Örneğin SideProjectors'da 2 gün boyunca ana sayfa da kaldık, 1 gün boyunca 2. sırada yer aldık ve bizi hem Newsletter'larında hem de Twitter hesaplarında paylaştılar. Fazla büyük bir platform olmasak bile bu da bir başarı sayılabilir. Ayrıca Reddit'de de gayet iyi geri dönüşler aldık.

Şunu da not düşmek isterim. Artado'nun diğer meta arama motorlarından farklı olduğu yer var.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads