Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
198 görüntülenme 5 cevap
Nucleus'tan Yeni Görüntüler
ardatdev     11 Aralık 2021 Cumartesi
Nucleus Browser güncellendi! Tasarımda değişiklikler ve eklenti desteği eklendi. Kullanıcıya iki tane arayüz sunuluyor. Standart UI yani diğer klasik sekme tasarımı ve kendine özgü Nucleus UI. Böylece tarayıcıyı daha çok özelleştirebiliyorsunuz. Ayrıca koyu ve açık temalarda sunuyor. Şu anda sadece Türkçe dil desteği var fakat ileride diğer diller için de dil desteği eklenecek.

Nucleus, kendi reklam ve takipçi engelleyicisi ile geliyor. Ayrıca Nucleus, Chrome eklentilerini de destekliyor fakat bazen sıkıntılar çıkabiliyor. Firefox eklentilerini de desteklemesi için çalışmalarımız var. Nucleus, Chrome'dan ve Firefox'dan bazı yerleri kullanıyor fakat ikisi üzerinden de yapılmadı. Nucleus tamamen özgün ve Artado tarafından yapıldı.

Nucleus; Chromium, Firefox, Microsoft Edge ve Brave'den performans açısından daha iyi. Hem hızlı hem de cihazınızı fazla zorlamıyor. Bu tarayıcılardan gizlilik açısından sadece Brave, Nucleus'tan daha iyi.

Nucleus Browser hala geliştiriliyor. Yakında masaüstü için kapalı beta sürecine girecek. Başka sorularınız varsa buradan sorabilirsiniz.

Nucleus Browser ekran görüntüleri:
-Standart UINucleus UI:

Gizlilik Testi:
ardatdev     11 Aralık 2021 Cumartesi
Chrome Eklenti Mağazasından: 

freelycan     12 Aralık 2021 Pazar
Mobil cihazlar  için de bir uygulaması olacak mı yoksa sadece masaüstü bir tarayıcı mı? 
ledenav     12 Aralık 2021 Pazar
Gayet Şık Duruyor
ardatdev     12 Aralık 2021 Pazar
@freelycan evet mobil için olacak. Fakat mobilde şu anlık Bromite'den forklayacağız. Yani tamamen bizim tarafımızdan yapılmış olmayacak.
freelycan     12 Aralık 2021 Pazar
Chrome tabanlı olsun, ana ekrana kısayollar eklenebilsin, arama motoru eklenebilsin, doğru düzgün koyu modu olsun da nasıl olursa olsun. 😂 
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads