Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
302 görüntülenme 6 cevap
Yerli Sosyal Medya: Plawrite
freelycan     13 Aralık 2021 Pazartesi
Yeni açılmış sanırım, gönderi paylaşmanın birkaç seçeneği var.
Bu seçeneklerden biri de "İtiraf" seçeneği. Bu seçenekte yalnızca liseli olanlar paylaşım yapabiliyor. Diğer seçeneklerde yaş-sınıf ayrımı yapılmaksızın herkes paylaşım yapabiliyor. 
Denemek isteyenler için:
ledenav     13 Aralık 2021 Pazartesi
Ben beğendim.
freelycan     13 Aralık 2021 Pazartesi
Sade olmasına rağmen güzel nir havası var. Ben de beğendim. 
ardatdev     13 Aralık 2021 Pazartesi
Mantık olarak CoopCool'a benziyor. Bir çok özelliği ora ile aynı. CoopCool'da güzeldir fakat iyi bir yazılımı yoktur. Biraz bilgisi olan sistemi kolayca manipüle edebilir. Ayrıca gizlilik olarak da iyi değillerdir. Giriş yapmak için telefon numarısı istiyorlar. O yüzden giriş yapmanızı tavsiye etmem. 

Plawrite'a gelirsek, tasarımı sade ve masaüstü için uygun değil. Mobile göre tasarlanmış. Bazı yerlerde CoopCool'daki resimleri direk almışlar. Yazılım tarafında Javascript ve PHP kullanmışlar anladığım kadarıyla. Nedense hazır tasarım veya hazır proje üzerinden yapmışlar gibi geldi fakat yanılıyor olabilirim. Google Ads kullanmışlar. O yüzden Google'a çok fazla istek gidiyor. Tasarımı iyi bir şeyler yaparlarsa ve kendilerini geliştirirlerse iyi bir şeyler çıkabilir. Umarım iyi bir şeyler başarırlar. Kendilerini burada da görmek isteriz.
mertozkul     16 Aralık 2021 Perşembe
Ben Mert, Plawrite'nin kurucusuyum. Öncelikle teşekkürler. Plawrite boş zamanımda geliştirdiğim bir web view android uygulaması. Aslında mobil uygulama haricinde hiç bir yerden giremezsiniz fakat bu güvenlik önlemini kaldırıp kullanıcıların masaüstünden de girmesini sağladık. Yüzlerce güvenlik açığı var, hepsini bir hacker gibi biliyorum fakat düzeltmek için ayıracak vaktim olmadı :) (kullanıcı verileri ile ilgili kesinlikle bir açık olmadığını ve olamayacağını bildirmek isterim) normalde php tarafında html, js, css gibi kodlar yazmaya izin vermeyen bir fonksiyonum daha var onu da kaldırdım. Ve işin doğrusu 6 aydır tek bir kod bile yazmadım plawrite benim en eski projelerimden biri belki bir gün tozlu raftan alıp api, flutter ve web tarafını baştan yazarım kim bilebilir :) Bu arada tasarım tamamen benim template felan yok.
mertozkul     16 Aralık 2021 Perşembe
javascript:nicTemp(); Plawrşte Uygulaması
ledenav     16 Aralık 2021 Perşembe
@mertozkul, 
Projeni devam ettirmelisin. Bence satır içi css vs. Kodları kesinlikle çalışmalı fakat bütün siteyi etkilemeden.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads