Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
371 görüntülenme 5 cevap
Önerileriniz
ardatdev     Saturday, August 7, 2021
Bir kaç gündür forum sessiz ama merak etmeyin Artado'nun geliştirilmesi hala devam ediyor. Geliştirme aşamasında herhangi bir durma veya yavaşlama olmadı. Yakında güncelleme ile ilgili yeni haberler paylaşacağım. Sizin herhangi bir öneriniz vs. varsa buradan bildirebilirsiniz.
freelycan     Saturday, August 7, 2021
Görsel sonuçlar bir an önce gelmeli. Web sonuçlarının tasarımı mümkünse değiştirilmeli.
freelycan     Saturday, August 7, 2021
Sonuçların yeni sekmede açılıp kapanmasını sağlayan bir ayar olmalı. Ayarlar ve diğer tüm sayfalara dil seçeneği gelmeli("Attention! This page has not been translated into all languages." uyarısı olan sayfalardan bahsediyorum.)
ardatdev     Sunday, August 8, 2021
Görsel sonuçları yapıldı yeni güncelleme ile çalışır vaziyette olacak. Web sonuçları geliştirildi. Google sonuçlarında yeni sekmede açılmasını maalesef ayarlayamıyoruz. Google'ın geçen ay getirdiği güncellemeden sonra tüm Google CSE kullanan arama motorlarında yeni sekme varsayılan oldu ve değiştirilmiyor. Ayarlar ve diğer sayfalara aslında dil seçeneği çoktan getirildi fakat oluşan bir hatadan dolayı sadece İngilizce olarak gösteriyor. Bu hata yeni güncelleme ile düzeltilecek.
freelycan     Monday, August 9, 2021
Farklı yazı tipleri gelmeli. Ana sayfadaki değiştirilen logo arama sonuçlarında da değiştirilebilmeli. Arama sonuçlarındayken kontrol paneline erişebilmeliyiz. Ana sayfaya gitmek bazı kullanıcılar için zaman alabilir.
freelycan     Monday, August 9, 2021
Forumda paylaşılan bağlantılar tıklanılabilir olmalı.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads