Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
148 görüntülenme 2 cevap
Artado Ana Sayfasına Kısayollar Ekleniyor
ardatdev     8 Ağustos 2021 Pazar
Artado Search ana sayfasında arama çubuğunun altına kısayollar eklemeye karar verdim. Evet, biliyorum daha önce kısayol ekleme önerisine "Kısayollar koymayı düşünmüyoruz. Biz diğerleri gibi fotokopi makinesinden çıkmış gibi duran bir arama motoru olmayacağız. " demiştim fakat bu servislerimizi tanıtmak için en iyi yol. O zamandan bu yana bir sürü şey değişti. Artık sadece bir arama motoru değil bir ekosistem kurmayı hedefliyorum. En azından hala tasarım olarak özgünüz ve başkalarının servislerini değil kendi servislerimizi kısayol olarak koyacağız. Kısayol eklememiz özgünlüğümüzü gidermiyor.
ardatdev     8 Ağustos 2021 Pazar
Kısayol önerisi şu konuda önerildi: https://www.artadosearch.com/Forum?id=31 Cevapların bir çoğu silinmiş neden silindiğini hatırlamıyorum büyük ihtimalle ben sildim.
freelycan     Monday, August 9, 2021
Belli ki illa gelecek. Bari tasarımı diğerlerine benzemesin. Ana sayfadaki Artado Manifestosu kutusu gibi "Diğer Servislerimiz" ya da "Servislerimiz" adı altında olsun. Mümkün olduğunca diğerlerine benzemesin.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads