Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
313 görüntülenme 12 cevap
Artado Beta 1.1 Yayınlandı!
ardatdev     20 Ağustos 2021 Cuma
Sonunda Artado tekrar açıldı. Uzun süre kapalı kalmak zorunda kaldık bunun için özür dileriz. En azından yenilenmiş ve daha iyi bir şekilde açıldık. Bu güncelleme ile eklenenler kısaca şöyle; arayüz güncellendi, kısayollar eklendi, diğer arama motorlarının sonuçları eklendi, My Account sistemi kullanıcılara sunuldu, ArtadoBot beta test sürecine geçti ve arama dışındaki diğer servislerimiz de geliştirilmeye başlandı. Daha detaylı olarak bakmak isterseniz https://www.artadosearch.com/Updates adresinde güncelleme hakkında detaylı bir yazı yazdım. Oradan bakabilirsiniz.
freelycan     20 Ağustos 2021 Cuma
Google sonuçlarında büyütülmüş sonuçlar sorunu gelmiş yine. Servislerin ne olduğu tıklanıldığında az da olsa açıklanmalı (örneğin www.artadosearch.com/BlankApp adresinde Blank'in ne olduğu ve hangi amaçla kurulduğuna dair kısa bir özet.). Kısayollar ekranın sol tarafına daha yakın duruyor. Bu nedenle de sağ tarafta bir boşluk oluşmuş.
ardatdev     20 Ağustos 2021 Cuma
Google sonuçlarında herhangi bir sıkıntı yok. Sizdeki sıkıntının sebebi CSS dosyalarının tam yüklenmemesi olabilir. Tarayıcınızda önbellekteki dosyaları silerseniz sorun çözülebilir. Eğer düzelmezse tek çözüm beklemek.
freelycan     20 Ağustos 2021 Cuma
İyi de Azimli'de ya da diğer CSS arama motorlarında böyle bir sorun yok. Hepsi ekrana büyütülmemiş haliyle geliyor. Bu sorun sadece Artado Search'te var. Güncellemeden önce düzelmişti,şimdi tekrar gelmiş.
freelycan     20 Ağustos 2021 Cuma
Bir de hem Forum'a hem de Artado Search'e girerken SSL_UNTRUSTED diye bir hata veriyor. Devam ettiğimde girebiliyorum sitelere.
AichDee     20 Ağustos 2021 Cuma
Artado ciddi anlamda hızlanmış, Forum kısmının tasarımıyla ilgilenmeni öneririm. Onun dışında başka diyecek birşey yok mükemmel !
ardatdev     21 Ağustos 2021 Cumartesi
@freelycan Kullandığın tarayıcı Let's Encyrpt sertifikalarına güvenmiyor olabilir. Hangi tarayıcıyı kullanıyorsun?
freelycan     21 Ağustos 2021 Cumartesi
@ardatdev Soul Browser kullanıyorum.
freelycan     21 Ağustos 2021 Cumartesi
Artado'nun kendi sonuçlarında da sorun var galiba.
ardatdev     21 Ağustos 2021 Cumartesi
Evet bir sıkıntı var. Bugün bir bugfix yayınlayacağım. Tespit edilen sorunların çoğu çözülür.
freelycan     21 Ağustos 2021 Cumartesi
Sertifika sorununa da bir çözüm bulabilir mi bugfix?
Sayfa: 1 / 2
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads