Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
344 görüntülenme 20 cevap
Artado'yu Yaymamıza Yardım Edin
ardatdev     27 Ağustos 2021 Cuma
Artado Search, büyük çoğunlukla tamamlandı. Bu yüzden insanlar ile paylaşmaya başladık. Sizde Artado'yu yaymamıza yardımcı olarak destek olabilirsiniz. Artado'yu yakınlarınıza önerin, forumlarda Artado'da hakkında bahsedin veya Artado hakkında inceleme yazıları yazıp, paylaşın. Böylece bizim daha çok insana ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.
ardatdev     27 Ağustos 2021 Cuma
Topluluğumuz ne kadar büyürse o kadar hızlı gelişiriz. Bu yüzden bu konuda bize yardımcı olmanız çok önemli.
freelycan     27 Ağustos 2021 Cuma
Sen sana özelden ulaşabileceğim bir kanal söyle bana yazı işi bende😅
freelycan     27 Ağustos 2021 Cuma
Ufak tefek ama hala daha görsel açıdan sorunları var. Anasayfa kısayolları, Google sonuçlarının ekrana sığmaması vs. Bir ara kişiselleştirilebilir logo için arama çubuğunun yanındaki logonun da değiştirilebilmesini önermiştim. Özelleltirilebilirlik ne kadar çok olursa site kullanımı o kadar çok artar diye düşünüyorum.
ardatdev     27 Ağustos 2021 Cuma
E-posta adresi olarak arda@artadosearch.com adresinden ulaşabilirsin. Sana müsait olduğumda dönerim. Instagram'dan da ulaşabilirsin fakat günüm genelde pc başında geçiyor bu yüzden e-postaları sıklıkla kontrol ediyorum. E-posta olarak daha hızlı dönüş yaparım. Tasarım açısında halen sorunlar var. Onları gidermeye çalışıyorum. Özelleştirilebilme özelliklerini daha çok arttıracağım. Font değiştirme vs. daha ekleyeceğim. Arama çubuğunun yanındaki logoyu da değiştirilebilir yapacağım.
ledenav     28 Ağustos 2021 Cumartesi
Şu an Zamanı değil yaymak için. Biraz daha geliştirilmesi gerekiyor. Şuan kampanya yaparsanız çoğu kullanıcı unutacaktır. Bence ilk olarak sonuç ekleme kampanyası yapılmalı. Örneğin bu akşam 8 de herkes 5 sonuç eklesin gibi.
ardatdev     28 Ağustos 2021 Cumartesi
@ledenav Bence artık yaymanın vakti geldi. Şu anki hali neredeyse tüm yerli arama motorlarından daha iyi seviyede. Şu anki halimiz ile bir DuckDuckGo veya Startpage alternatifi olabiliriz. Ayrıca topluluğumuz ne kadar çok büyürse o kadar hızlı gelişiriz.
freelycan     28 Ağustos 2021 Cumartesi
Görsel sorunlar çözüldükten sonra ve birkaç özelleştirme seçeneği eklendikten sonra yayılabilir bence. İlk izlenim her zaman için önemlidir.
ledenav     28 Ağustos 2021 Cumartesi
@freelycan demek istediğim tam da o. İlk izlenim yetersiz kalırsa aynı kampanya ile aynı etkiyi yaratamazsın. Burası Türkiye. Burda Yerli'nin değeri yok. "Daha iyisini yapsın o zaman ,kullanalım" var. Sonuçlar arttırılmalı. Varsayılan olarak beyaz tema olmalı ve beyaz tema geliştirilmeli. Görsel sonuçlar aşırı önemli. Video araması yok. Bu iyi karşılanmaz.
ardatdev     28 Ağustos 2021 Cumartesi
Az önce Tema ve Tasarım güncellemesi yayınladım. Bu güncelleme ile kısayollardaki bazı sorunlar, Journal widgetlarındaki sorunlar giderildi ve temalar güncellendi. Artık birincil tema Klasik tema. Tüm temalar güncellendi. Güncelleme yeni olduğundan belki sizde gözükmeyebilir veya tasarım hataları oluşabilir. Bunun çözümü ise tarayıcınızın önbelleğe aldığı dosyaları temizlemek. Bunu yaparsanız yenilenmiş Artado'yu kullanabilirsiniz.
ledenav     28 Ağustos 2021 Cumartesi
Bu sefer güzel olmuş. Hatalar giderilmiş.
Sayfa: 1 / 2
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads