Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
146 görüntülenme 2 cevap
Beyt Messenger
ardatdev     30 Ağustos 2021 Pazartesi
Artado şu anda bir arama motoru olsa da bir ekosistem kurmaya çalıştığımızı her yerde belirtiyoruz. Beyt Messenger veya kısaca Beyt'de bu ekosistemin bir parçası olacak. Beyt'in amacı izlenmeden insanların iletişim kurmasını sağlamak. Beyt'de tüm mesajlarınız tamamen şifrelenerek kaydedilmekte. Mesajlarınızı siz dışında kimse göremez. Beyt'de telefon numarası zorunlu değil fakat diğer insanların sizi daha kolay bulması için telefon numarasını hesabınıza ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca Beyt diğer projelerimiz gibi açık kaynak kodlu olacaktır.
freelycan     1 Eylül 2021 Çarşamba
Diğer Artado ürünleri arasından ilk olarak bunu mu yayınlamayı düşünüyorsun? (Forum'da sadece bunun tanıtımını yaptığın için diyorum.)
ardatdev     2 Eylül 2021 Perşembe
Duyurulan ürünler arasında büyük ihtimalle ilk olarak bu çıkış yapacak. 5 tane daha duyurulmayan ürün var. Onların çıkışı bundan önce olabilir.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads