Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
187 görüntülenme 7 cevap
Artado Forum hazır bir yazılıma geçmeli mi?
ardatdev     17 Eylül 2021 Cuma
Artado Forum'un şu anki hali tamamen ben tarafından yazıldı. Sıfırdan yapıldığı için pek bir özelliği yok fakat amacını şu anda karşılıyor. Sizce bu hali ile devam mı etmeliyiz yoksa hazır bir yazılım mı tercih etmeliyiz?
ledenav     18 Eylül 2021 Cumartesi
Sadece Link tanıma ve köprü link ekleme özelliği olsa yeterli olur. Yeni bir forma gerek yok. Yine de farketmez. Birde link ile resim görüntüleyebilir. Ama bu önemli değil. Formun tek ihtiyacı Yeni bir metin editörü. Ve ArtadoSearch'a dön tuşu.
freelycan     18 Eylül 2021 Cumartesi
Hiç gereği yok bence. Ledenav'ın da dediği gibi link tanıma ve resim ekleme özelliği olsa yeterli olacağını düşünüyorum.
ledenav     19 Eylül 2021 Pazar
@Ardatdev Eklemen gereken tek şey Textarea 'yı Yeni bir metin kutusuna güncellemen. Bunu yapabilirsen sıkıntı yok. Sana güzel bir metin kutusu : https://cutt.ly/REpRDuc
ledenav     19 Eylül 2021 Pazar
https://jaredreich.com/pell/ gerçekten güzel. İhtiyacın tam da bu.
ardatdev     19 Eylül 2021 Pazar
Ckeditör diye bir şey buldum güzel gözüküyor bir çok kişide onu kullanmış. Siz ne dersiniz? Sizin attıklarınızı da bakıyorum şimdi.
ledenav     19 Eylül 2021 Pazar
@Ardatdev kesinlikle N3 Editörü eklemelisin. Sadece gerekli özellikler. Minimal ve küçük boyutlu. Beğeneceğine eminim. https://www.jqueryscript.net/demo/Minimal-WYSIWYG-HTML-Editor-with-jQuery-NEDITOR/
ledenav     19 Eylül 2021 Pazar
HTML mantığına dayalı bir editor. Html kodları ile çalışıyor.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads