Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
415 görüntülenme 6 cevap
Artado Photon
freelycan     26 Eylül 2021 Pazar
Madem sıra Photon'a geldi. Birkaç kelime bir şey söylemek istiyorum. 
  • Android'de (IOS'da olup olmadığını bilmiyorum.) en kullanışlı Webview tarayıcı bence Soul Browser. Bir sürü özelleştirme imkanı sunuyor(arama motoru ekleme, araç çubuğunu ve ana ekranı özelleştirme,kısayol küçük resimlerini özelleştirebilme,yazı tipi ve boyutunu değiştirme gibi) . Photon Mobilin bazı özellikleri için ondan ilham alınabilir bence. 
  • Onun haricinde Photon'un logosunun tıpkı Artado Search'te olduğu gibi değiştirilebileceğini söylemiştiniz. Bu özellik kesinlikle gelmeli. Fakat logo seçenekleri biraz daha arttırılmalı bence. 
Şimdilik aklıma gelenler bu iki madde. İlerleyen zamanlarda eklerim. Forum'da başka özellik isteyen varsa bu konuya yazabilir. 
freelycan     26 Eylül 2021 Pazar
Reklam ve izleyici engelleme,sayfaları koyu modda göster özelliklerinin ekleneceği önceden ekleneceği için onlardan bahsetmedim. 
ardatdev     26 Eylül 2021 Pazar
Photon'un şu anki hali Xayn Search'e benziyor. Eğer kapalı betanın şu an nasıl olduğunu merak ederseniz ona bakabilirsiniz. Ayrıca Xayn Search'de güzel bir tarayıcı/arama motorudur. Almanya merkezli bir şirket tarafından geliştiriliyor. Baya büyük yatırımlar almıştı en son. Bahsettiğiniz özelliklerin çoğunu ekleyeceğim ama büyük ihtimalle bir çok özellik kapalı betada olmayacaktır.
ardatdev     26 Eylül 2021 Pazar
Ayrıca web sürümüde çıkmış Xayn Search'ın ona da buradan bakabilirsiniz.
ledenav     27 Eylül 2021 Pazartesi
Xayn 'ı ilk çıktığı gün kullanmıştım. Beğendim. Fakat uygulama boyutu çok büyük olduğu için fazla kullanmadım. Telefonu çok yoruyordu. 
ledenav     27 Eylül 2021 Pazartesi
Şimdi baktımda uygulama boyutu 3/4 kadar küçülmüş benim telefon için. V7
Şu an çok iyi olmuş.
cimrer     27 Eylül 2021 Pazartesi
 Artado photon'un nasıl bir şey olacağını ben de bekliyorum :)
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads