Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
175 görüntülenme 5 cevap
Yanlışlıkla Beyt Messenger'ı Yayınlamışım
ardatdev     2 Ekim 2021 Cumartesi
Bir kaç ay önce Beyt'in arayüz tasarımını yapmıştım. O zaman Artado'yu güncellerken yanlışlıkla onu da yayınlamışım. Bunu yaptığımı daha yeni fark ettim. Bazı arama motorlarında çoktan indekslendiği için şu anda kaldırmaya gerek duymuyorum. Normalde anında kaldırırdım fakat çoktan indekslenmiş. Beyt Messenger'ın tasarımını buradan bulabilirsiniz. Mobil tasarım hazırlanmadı o yüzden mobilde şekilsiz ve bozuk olarak gözükecektir. Sadece masaüstü tasarım yayınlandı.
freelycan     2 Ekim 2021 Cumartesi
Freelyshout'un mesajlaşma uygulaması ShoutApp'in masaüstü görünümünü anımsattı birden. O yarım kalmıştı, devamını buradan görürüz artık😂
ardatdev     3 Ekim 2021 Pazar
Freelyshout çok güzel projeydi. Keşke geri gelebilse. Oradan da esinlendim biraz.
freelycan     3 Ekim 2021 Pazar
Beyt'e Freelyshout'un çıkartmalarını eklesen mükemmel olur aslında. (Muhtemelen bulamazsın o çıkartmaları ama en azından benzerlerini yapabilirsin.). Bilenler unutmamış olur hem bu sayede (: 
freedom     10 Ekim 2021 Pazar

freedom     10 Ekim 2021 Pazar
İkonları alınca silersin burdan :) 
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads