Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
158 görüntülenme 6 cevap
Yurtdışındaki Kullanıcıların Sayısı Artmaya Başladı
ardatdev     10 Ekim 2021 Pazar
Verileri detaylı olarak incelemedim fakat hatrı sayılır bir yabancı kullanıcımız var. Kullanıcılarımızın neredeyse yarısı İngilizce, Fransız ve İtalyanca konuşuyor. Arada bir kaç Almanca aramada gördüm. Biz sadece Artado'yu kullandığınız dili kaydediyoruz ve normalde o dili konuşan kullanıcılar ile sonradan dil değiştiren kullanıcılar ayırt edilebiliyor. Bu yüzden bu veriler büyük ölçüde doğru. Bunları düzenleyebilecek vaktim olursa düzenleyip gün gün sizinle paylaşabilirim.

Genel olarak kullanıcılarımız çoğunluğu hala Türk fakat İngilizce kullanan kullanıcı sayısı Türk kullanıcı sayısına yakın. Aynı şekilde baya bir İtalyanca arama var. Ardından Fransızca ve Almanca geliyor.
ardatdev     10 Ekim 2021 Pazar
5 Ekim'de 10 tane İspanyolca arama yapılmış
ardatdev     10 Ekim 2021 Pazar
Ben bu kadar kullanıcımız olduğunu bilmiyordum. Çin'de, İsveç'e, Yunanistan'a, Portekiz'e, Japonya'ya kadar ulaşmışız.
ardatdev     10 Ekim 2021 Pazar
Rusya, Hollanda ve Bosna-Hersek'den bile var.
ardatdev     10 Ekim 2021 Pazar
Bunların çoğu fazla aktif kullanmamış fakat en azından ziyaret edip, arama yapmış.
ledenav     10 Ekim 2021 Pazar
Daha Çok kullanıcı olur fakat ArtaDo'nun kendi sonuçlarına ihtiyacı var. Kendi sonucu olması gerekmiyor fakat CSE tasarınları kullanışsız. Ayrıca resim , video aramaları önemli.
ardatdev     10 Ekim 2021 Pazar
Kendi sonuçlarımız için ArtadoBot'un bitmesi lazım. Onu yapmakta çok karışık ve uzun süreli bir süreç. Bir yandan sınavlarımda başlıyor o yüzden vakit ayıramıyorum.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads