Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
246 görüntülenme 7 cevap
Vuhuv- Fırtına Öncesi Sessizlik
freelycan     22 Nisan 2022 Cuma
"Mevcut yapıdaki iyileştirmelerimizi ve yeni geliştirdiğimiz yapıları desteklemesi için bir süredir daha global çalışabilecek bir arayüz üzerinde çalışıyoruz. Son haberden bu habere olan sessizlik bu sebepledir. En fazla bir iki ay içerisinde inşaAllah güncelleyeceğiz."
demişler. 
Ben E-posta arayüzünün değişeceğini biliyorumdum sadece. Belli ki arama motoru için de bir güncelleme planları var. Bekleyip görmek gerek. (:

ardatdev     24 Nisan 2022 Pazar
Çok geriden geliyorlar. Biz "global çalışan" bir arayüzü yaklaşık 1 yıl önce yaptık. 3-5 yıldır geliştirilen bir arama motoruna göre çok eksikleri var. Daha tema özelliğini bile yapmadılar. Sadece neredeyse 2 yıldır Artado üzerinde çalışıyorum ve buna rağmen bir çok konuda onlardan daha ilerideyiz. Ayrıca ben tüm zamanımı bile vermiyorum bu işe. Nasıl bir şey yapacaklarda bir "fırtına" çıkaracaklar çok merak ediyorum.
freelycan     25 Nisan 2022 Pazartesi
Küresel arayüzden kasıt tam olarak ne?
Yanlış anlamadıysam eğer tema özelliği de var Vuhuv'da. 3 farklı tema var hatta. Gerçi iki temanın farkı sadece birinde arama çubuğunun gri olması ama görünürde 3 yani. Geliştirme konusunda da Vuhuv'u geliştirenler de bildiğim kadarıyla 7/24 arama motoruyla ilgilenmiyorlar.
freelycan     25 Nisan 2022 Pazartesi
Ayrıca ben de bekliyorum ne gibi bir fırtına olacağını. 🤣 
ardatdev     25 Nisan 2022 Pazartesi
Küresel arayüzden benim anladığım çoklu dil desteği ama farklı bir anlamda da kullanmış olabilirler.
ardatdev     25 Nisan 2022 Pazartesi
Vuhuv'da tema kısmı çalışmıyor. Yani en azından bende çalışmıyor.
ardatdev     25 Nisan 2022 Pazartesi
Vuhuv'u geliştirenler bir şirket ama. "Vuhuv Telekomünikasyon Anonim Şirketi" olarak faaliyet gösteriyorlar. Onların işi bu. Belki yan iş olarak da yapıyor olabilirler ama ben şirketleşme seviyesine gelmiş bir arama motoruna zamanlarının çoğunu vermeleri gerektiğini düşünüyorum. Demek istediğim onlar bir şirket, Artado ise bir lise öğrencisinin hobi projesi.
freelycan     26 Nisan 2022 Salı
Söyleyeceklerim Vuhuv'u körü körüne desteklediğimi düşündürmesin ama sen büyük bir hevesle yaptığın için bu kadar iyi ilerleme kaydettin. Evet, şirket adı altında geliştiriliyor Vuhuv ama hepi topu iki kişi var Vuhuv ekibinde.
Temaya gelirsem, sorun sana özel bir şey sanırım. Yoksa 3 temanın üçü de çalışıyor şu an. (Onların da söyleyeceği bu olabilir, kullanıcı ile ilişkileri neredeyse 0) 
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads