Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
110 görüntülenme 1 cevap
Artado Search Beta 1.9 Güncellemesi Yakında Yayınlanıyor!
ardatdev     Sunday, April 9, 2023
Merhaba!

Neredeyse bir yıldır büyük bir güncelleme yayınlamadık. Biraz sessizliğe gömülmenin bizim için iyi olduğunu düşündüm. Kısa bir ara verdik. Şimdi geri dönüyoruz!

Artado'nun ana sayfasından beta yazısını silmiş olsak da Artado Search hala beta aşamasında. Şu anda Beta 1.8 sürümü kullanımda. Beta 1.8 küçük bir güncelleme idi o yüzden sessiz sedasız yayınladık onu. Önümüzdeki günlerde yayınlayacağımız Beta 1.9 güncellemesi son Beta sürümü olacak. Ayrıca şu anda bildiğiniz Artado'nun da son güncellemesi olacak. Tam sürüme geçiş ile geçtiğimiz 3 yılda geliştirdiğimiz her şeyi bir kenara atacağız. Bunun sebeplerini daha önce açıklamıştım. Artado Search, Forum ve MyAccount tamamen baştan tasarlanıp, yazılıyor. Şu anda yeni MyAccount üzerinde çalışıyorum. Beta 1.9 ile o da kullanıma açık olacak. 

Beta 1.9 ile gelecekler;
  • Yenilenmiş arayüz (şu anki arayüze benzer)
  • Yeni Artado MyAccount
  • Artado Store için Beta kayıtları başlayacak.
  • Artado Developers beta olarak yayınlayacak. Böylece geliştiriciler Artado Store'da uygulama ve oyun yayınlayabilecekler.
Çoğu özelliği tam sürüme saklamayı planlıyoruz. Beta 1.9 güncellemesi daha çok Artado'yu makyajlamak ve kullanıcı çekmeyi amaçlayan bir güncelleme olacak. Fikirlerinizi, düzeltilmesini istediğiniz şeyleri ve eklenmesini istediklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
ardatdev     Sunday, April 9, 2023
Discord sunucumuza gelmeyi unutmayın! https://discord.gg/89nF5egx24
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads