Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
530 görüntülenme 2 cevap
Azimli Arama Motoru E-Posta Adresi Ne?
ardatdev     6/17/2021 8:16:54 PM
Azimli ve Artado arasında yaşanan tartışmadan sonra Artado'nun e-posta hesabı ile Azimli'ye bir e-posta atmıştım ama e-postaya neredeyse 1 haftadır geri dönmediler. Tartışma sırasında hem taraflarınca hem de onları "savunan" kişilerce Azimli'ye e-posta atmamız istenmişti. E-posta atmak için bu kadar istek alınca en fazla 1-2 gün içinde dönmelerini bekliyor insan. Bende belki yanlış e-posta hesabına atmışımdır diye burada size soruyorum. Kendi sitelerinde bir İletişim sayfası yok biraz gezinince destek@azimli.ga adresini buldum ve o adrese attım fakat uzun süredir geri dönüş alamadım. Galiba eski bir e-posta adresi. Siz aktif olarak kullandıkları bir e-posta adresi biliyor musunuz?
freelycan     6/17/2021 8:29:57 PM
azmicangurnazx@hotmail.com diye bir e-posta adresi buldum. Sahibinin adı var ama Azimli'den birine ait midir bilemiyorum.
ledenav     6/18/2021 6:57:36 AM
@Ardatdev e-mail adresi doğrudur.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads