Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
384 görüntülenme 3 cevap
Forum Düzenlemesi
ardatdev     6/25/2021 2:54:29 PM
Yakında Artado Search dışında başka servisler yayınlayacağız. Artado Search dahil tüm Artado servisleri Artado Hesabım uygulaması üzerinden çalışacak. Yani Google'daki gibi birden fazla uygulama için tek hesap açacaksınız. Artado Hesabım, Artado Forum içinde geçerli olacak. Forum hesaplarınız tamamen silinmeyecek fakat hesaplarınızı düzenlemek zorunda olacaksınız. Ağustos ayına kadar düzenlenmeyen hesaplar askıya alınacak. Yakında hesabınızı düzenlemeniz için bir panel açacağım.
ledenav     6/25/2021 4:33:24 PM
Yazılım eğitimlerini nereden öğrendin? Bende öğrenmek istiyorum ama Bu ülkede işe yarar şeyleri öğrenmek çok zor.
ardatdev     6/25/2021 8:52:41 PM
İlk önce oyun geliştirme ile başlamıştım. Udemy'den bir oyun geliştirme kursu alıp öğrenmeye başlamıştım. Benim kursu aldığım zaman tabi fiyatlar bu kadar fazla değildi. 30TL civarı bir fiyata almıştım ve baya kapsamlıydı. Bir kaç ay önce baktığımda kurs 300-400TL civarındaydı şu anki durumu ne bilmiyorum. Belli bir süre oyun geliştirme üzerinde çalıştım oradan baya bir tecrübe edindim sonra web alanına geçiş yaptım. İlk projem Artado benzeri bir şeydi fakat daha farklıydı. Bir test projesiydi. Ondan sonrada Artado'yu geliştirmeye başladım. İnternette bu konular hakkında inanılmaz derecede bilgi var. Türkçe kaynak bazen olmaya biliyor. O yüzden iyi bir İngilizce bilgin olmalı. Önemli olan nasıl arayacağını bilmek ondan sonra zaten her şeye ulaşabiliyorsun.
ledenav     6/26/2021 10:00:25 AM
İngilizce eğitim olduğunu biliyorum. Ayrıca Türkler bu eğitimi paralı verirken yabancılar ücretsiz sunuyor. Fakat yabancı dili iyi bilmen lazım. Zaten bu ülkeyi anlamıyorum. Koronadan beri Uzaktan eğitim var. Kodlama derslerini herkese açın öğrensinler. Sadece bölümlere açıyorlar. Bana göre bu tür dersler herkese açık olmalı. Bizim ülkede öğrenmen için o bölümü okuman lazım. Her geçen gün soğuyorum Türkiye'den. Herşey saçma sapan
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads