Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
606 görüntülenme 5 cevap
Vivaldi Mobil Tarayıcı ve Artado
freelycan     7/4/2021 7:36:41 PM
Vivaldi Mobil Tarayıcı Chromium tarayıcı olmasına rağmen arama motorlarında OpenSearch.xml dediğiniz dosya bulunsa da tanımıyor. Yani arama motoru eklenmesine izin vermiyor. Mümkün değildir büyük ihtimalle ama umut garibin ekmeğidir hesabı yazıyorum buraya😅. Vivaldi yetkilileriyle iletişime geçseniz Artado Search arama motoru seçeneklerine eklenme gibi bir ihtimal olur mu? Mümkün müdür böyle bir şey? ( Yazılım bilen biri için bu dediğim komik bir şey olabilir. Benim yazılım hakkında hiçbir bilgim yok. Birkaç hafta önce aklıma böyle bir şey geldiği için sormak istedim. )
freelycan     7/4/2021 7:39:04 PM
Böylece hem Artado'nun adı da Vivaldi kullanıcıları arasında duyurulmuş olur.
ardatdev     4.7.2021 19:52:30
Az önce opensearch.xml dosyasını güncelledim. Arama motoru yapmayı tekrar deneyin. Eğer olmazsa Geçmiş'e gidip önbelleğe alınan dosyaları silin. Yine olmazsa buraya yazarsınız. Ben iOS cihazda denedim olmadı ama aynı şekilde Vuhuv ve Startpage'de de olmadı. Az sonra bende Android Emulator'den deneyeceğim.
ardatdev     4.7.2021 19:54:25
Vivaldi'ye ulaşma konusunda ise olabilir fakat şu an olmaz. Yakın zamanda bir kaç tarayıcı geliştiricisi ile iletişime geçip Artado'nun içinde hazır olarak yer almasını isteyeceğim. Tabi bunlar küçük, pek bilinmeyen tarayıcılar. Vivaldı gibi daha büyükler ile iletişime geçmek için biraz daha kullanıcı kazanmamız gerekiyor.
freelycan     7/5/2021 3:42:39 AM
Denedim şimdi ama olmadı. Sanırım Vivaldi kendi eklediği arama motorları hariç farklı arama motoru eklenmesine izin vermiyor.
Ledenav     7/5/2021 3:40:37 PM
Vivaldi izin vermiyor. İlk çıktığında ilettim. Birçok kişi destek verdi ama umursamadılar.
Sayfa: 1 / 1
Önceki Sayfa       Sonraki Sayfa
Ads