Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
azmigurnaz
Görüntülenme: 174
Cevap: 3
Azimli alan adı hakkonda
azmigurnaz     Friday, November 19, 2021
Merhabalar,
Biliyorsunuz ki azimli.xyz alan adına geçiş yaptık. Ancak dövizlerin artması bizi etkiliyor. Ayrıca xyz pahalı bir alan adı. Bu sebepten ötürü azimli.org’a geçmeyi planlıyoruz . Ne düşünüyorsunuz.
Görüntülenme: 117
Cevap: 2
E-posta
azmigurnaz     26 Ekim 2021 Salı
Merhaba @artadev
Alan adı değişikliği sebebi ile e-posta artık erişelemez. Bu sepeten ötürü benim bu e-postacığımın sonuna ga yerine xyz koyabilirmisin 😊
Görüntülenme: 144
Cevap: 3
Alan adı hakkında!
azmigurnaz     26 Ekim 2021 Salı
Merhaba,
Biliyorsunuz ki alan adımızı azimli.ga’ya taşımıştık. Ancak güvenliğimiz için azimli.xyz’ye geri mi dönsek? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Görüntülenme: 151
Cevap: 2
Azimli - Tavsiye almak
azmigurnaz     9 Ekim 2021 Cumartesi
Merhabalar,
Biliyorsunuz ki duckduckgo'da sağ tarafta bulunan gizlilik kolaylaştırıldı yazısına tıklanınca açılan menüde duckduckgo kısa ve öz metinlerle kendisini tanıtmakta. Bizde buna benzer bir menü düşündük ve karar verdik. Sizce güzel olur mu ? Azimli'yi küçük metinlerle tanıtmak ve bilgi vermek, ayrıca görüntü konusunda güzel durması açısından böyle karar verdik. Fikriniz nedir ?
Görüntülenme: 180
Cevap: 3
Merhabalar
azmigurnaz     2 Ekim 2021 Cumartesi
Merhaba Artado Topluluğu!

Bazı kişiler tarafından bura için bildirim aldık ve neden olmasın dedik. Biliyorsunuz son zamanlardan beri güncelleme vermemekteyiz. Bunun sebebi tatil ve bazı sıkıntılardı. Ancak arka planda çalışmaktayız. Bu hafta 1 2 beta sürümlerini yayınlayıp beta final sürümü ile hafta sonları yeni yazılama geçeceğiz. Hem de yeni yeşil logomuz ile :)

Artado Topluluğu ile birlikte sizleri Azimli Beta'ya bekleriz. Yeni çıkacak olan beta sürümü ile sizleri bu forum'dan bilgilendirme yapacağız.

Selamlar! :)
Ads