Merhaba, Artado Forum'a hoşgeldin! Burada Artado ürünleri için görüş ve önerilerinizi yazabilir, yaşadığınız sorunları bildirebilir; gizlilik odaklı, açık kaynak veya yerli projeler hakkında paylaşım yapabilirsin.
azmigurnaz
Görüntülenme: 216
Cevap: 10
Güncelleme Hakkında
azmigurnaz     31 Ekim 2022 Pazartesi
Merhabalar,
Azimli güncellemesini 5 saatlik kesintinin ardından bitirmiş bulunmaktayız. Geri bildirimleriniz ve destekleriniz için her kese teşekkür ederiz :)

Son olarak bazı sonuçlarda geç cevap vermekte. Bunun kaynağı Wikipedia Türkiye altyapısından kaynaklıdır. Üzerinde duracağız. Fazla şikayet olması durumunda türkçe viki kısmını kaldıracağız.

Yeniden teşekkürler.
Görüntülenme: 233
Cevap: 1
Azimli güncelleme hakkında
azmigurnaz     30 Eylül 2022 Cuma
Merhabalar,
Forumda bilgi paylaşmamıza izin verdiğiniz için teşekkürler. Ayrıca Arda'ya :)

Tahmini 5 Ekim'de yeni yazılımı yayınlamayı planlıyorduk. Ancak yeni eklediğimiz özellikler ile büyük veya küçük sorunlarla karşılaşıyoruz. Bu sebeple stabil bir arama motoru için yine ertelemek zorunda kaldık maalesef. 31 Ekim tarihine kadar erteledik. Ancak 31 Ekim'e kadar sürmesini planlamıyoruz. Umarım erken yetiştiririz.

Bir kaç özellik ekledikten sonra ve sorunları çözdükten sonra yayınlayacağız. Tabii ki yeni özellikler daha sonrada ekleyeceğiz. Şu an stabil olması için hem önceden eklediğimiz çoğu kodları gözden geçirip silmemiz gerekiyor.

Özür dileriz :)

Ayrıca son konuda Haarbi arama motorunun kapandığını öğrendim. Kötü bir durum :(
Görüntülenme: 147
Cevap: 0
Azimli Hakkında
azmigurnaz     15 Ağustos 2022 Pazartesi
Merhaba millet,
Biliyorsunuz ki 1 yılı aşkın ne güncelleme ve özellik vs hiç bir şekilde yayınlamadık. Ancak yeni yazılımımız için çalışmalarımızı yapıyoruz. Ayrıca #senleyim projemiz ile 1 ila 4 ay da bir Azimli'nin %60 veya %80 reklam kazançlarından Tema fidan bağışlayacağız. Bunun için özel sayfa vs olacak. 

Bunu belirtmemizde ki en önemli şeylerden bir tanesi de ;
Arda'nın sosyal medya önemi. Sosyal medya'ya daha özen göstereceğiz ve güncelleme duyuru vs Artado forum üzerinden paylaşımlar yapacağız.

Çalışıyoruz. Güncelleme için çok az kaldı. Yakında da yeni sosyal medya hesapları duyurulacak.
Görüntülenme: 359
Cevap: 3
Azimli alan adı hakkonda
azmigurnaz     Friday, November 19, 2021
Merhabalar,
Biliyorsunuz ki azimli.xyz alan adına geçiş yaptık. Ancak dövizlerin artması bizi etkiliyor. Ayrıca xyz pahalı bir alan adı. Bu sebepten ötürü azimli.org’a geçmeyi planlıyoruz . Ne düşünüyorsunuz.
Görüntülenme: 251
Cevap: 2
E-posta
azmigurnaz     26 Ekim 2021 Salı
Merhaba @artadev
Alan adı değişikliği sebebi ile e-posta artık erişelemez. Bu sepeten ötürü benim bu e-postacığımın sonuna ga yerine xyz koyabilirmisin 😊
Görüntülenme: 261
Cevap: 3
Alan adı hakkında!
azmigurnaz     26 Ekim 2021 Salı
Merhaba,
Biliyorsunuz ki alan adımızı azimli.ga’ya taşımıştık. Ancak güvenliğimiz için azimli.xyz’ye geri mi dönsek? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Görüntülenme: 277
Cevap: 2
Azimli - Tavsiye almak
azmigurnaz     9 Ekim 2021 Cumartesi
Merhabalar,
Biliyorsunuz ki duckduckgo'da sağ tarafta bulunan gizlilik kolaylaştırıldı yazısına tıklanınca açılan menüde duckduckgo kısa ve öz metinlerle kendisini tanıtmakta. Bizde buna benzer bir menü düşündük ve karar verdik. Sizce güzel olur mu ? Azimli'yi küçük metinlerle tanıtmak ve bilgi vermek, ayrıca görüntü konusunda güzel durması açısından böyle karar verdik. Fikriniz nedir ?
Görüntülenme: 306
Cevap: 3
Merhabalar
azmigurnaz     2 Ekim 2021 Cumartesi
Merhaba Artado Topluluğu!

Bazı kişiler tarafından bura için bildirim aldık ve neden olmasın dedik. Biliyorsunuz son zamanlardan beri güncelleme vermemekteyiz. Bunun sebebi tatil ve bazı sıkıntılardı. Ancak arka planda çalışmaktayız. Bu hafta 1 2 beta sürümlerini yayınlayıp beta final sürümü ile hafta sonları yeni yazılama geçeceğiz. Hem de yeni yeşil logomuz ile :)

Artado Topluluğu ile birlikte sizleri Azimli Beta'ya bekleriz. Yeni çıkacak olan beta sürümü ile sizleri bu forum'dan bilgilendirme yapacağız.

Selamlar! :)
Ads